Besturen


  • 59e Bestuur (2021-2022)
    Board image

    From left to right: Femke, Pim, Isabel, Joost, Martijn

    Isabel Leus Chairman chairman@essf.nl
    Pim van Leeuwen Secretary secretary@essf.nl
    Joost Melkert Treasurer treasurer@essf.nl
    Martijn Tolkamp Commissioner of External Affairs externalaffairs@essf.nl
    Femke Storm Commissioner of Events events@essf.nl

    Je kunt de bestuurders bereiken via hun mailadressen.
    Je kunt ook naar ze allemaal mailen via: board@essf.nl

  • 58e Bestuur (2020-2021)
    Board image

    v.l.n.r. Thom, Myrthe, Eleonoor, Anne, Jasper

    Eleonoor Jordans Voorzitter voorzitter@essf.nl
    Myrthe Twisker Secretaris secretaris@essf.nl
    Anne van Staveren Penningmeester penningmeester@essf.nl
    Jasper Bijlsma Commissaris Evenementen events@essf.nl
    Thom van Zeijl Commissaris Externe Betrekkingen externebetrekkingen@essf.nl
  • 57e Bestuur (2019-2020)
    Board image

    From left to right: Randor, Margot, Dorrith, Christiaan, Nils and Yannick.

    Christiaan Goossens Voorzitter
    Dorrith Verstegen Secretaris
    Nils Hultermans Penningmeester
    Margot Passier Commissaris Externe Betrekkingen
    Yannick Vreekamp Commissaris Evenementen
    Randor Bongers Commissaris Bestuursbeurzen
  • 55e Bestuur (2017-2018)
    Board image

    From left to right: Birgit, Patrick and Jordi

    Patrick Strookappe Chairman
    Birgit van der Stigchel Secretary
    Jordi Klarenbeek Treasurer
  • 54e Bestuur (2016-2017)
    Board image

    From left to right: Leon, Ruben, Senne and Olaf

    Ruben Kwant Chairman
    Olaf Vens Secretary
    Leon Haas Treasurer
    Senne Eerens Vice-Chairman
  • 53e Bestuur (2015-2016)
    Board image
    Emma Munnig Schmidt Chairman
    Robbert van Rossem Secretary
    Daan van Rijen Treasurer
    Denise de Boer Vice-Chairman